חוויות מקורס דמויות פנימיות בדרך העומק, וויס דיאלוג

קורס דמויות פנימיות בדרך העומק, וויס דיאלוג הקרוב, יפתח בתחילת אוקטובור.

ראו חוויות של משתתפים מקורסים קודמים (יש לגלול למטה אחרי טופס ההרשמה)

הקורס יעניק לך כלים לעבודה פנימית מעמיקה ויעזור  לך להתמודד עם נושאים חשובים כמו: זוגיות, מימוש עצמי, קריירה, רווחה נפשית ועוד, ועוד.

עבודה בקורס, תפגיש אותך עם אותן הנקודות שמפריעות לך בחייך ותעזור לך לשפר אותן, בקצב ובעומק הרצויים לך.

מדובר בעבודה אישית מעמיקה בתוך קבוצה, בהנחיה רכה, ברורה ושמורה.

ניתן להירשם בטופס

מה אומרים משתתפים שלמדו קורס דמויות פנימיות בעבר:

אליאור עין הגפןאליאור עין הגפן – טיפולים לשחרור מקושי וצמיחה מתוך משבר‏, השתתפה בקורס

"אני יכולה לומר שהקורס דמויות פנימיות, עשה בי שינוי עמוק ומהותי (בהמשך לקורס 'קונסטלציה משפחתית'). האווירה המיוחדת שאתה יוצר בקבוצה, של קשב, הכלה ומרחב מאפשר,
יחד עם הכלי המיוחד של עבודה עם דמויות פנימיות (שמאפשר גם עבודה עצמית בבית),
כול אלה, ויותר, עשו בי ריפוי עמוק, בתהליכים מעודנים ובקצב האישי שלי. תודה אור!"

%d7%90%d7%a8%d7%96-%d7%a2%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%90%d7%9cארז עמנואל, השתתף בקורס דמויות פנימיות בדרך העומק

"אני מאוד מתחבר לדרך שלך שהיא מאוד מאפשרת ומאזנת ונטולת פחד, בכל הקורס, הכל היה מדויק  ותודה רבה על כל המפגש בינינו."

אלעד גרינברג, השתתף בקורס דמויות פנימיות בדרך העומק

"לאחר היכרות רבת שנים עם אור שחר כמורה לשיטת אלכסנדר, נחשפתי לעבודתו בגישת ה- voice dialogue והחלטתי להירשם לסדנה שהוא מעביר בגישה זו.

אור הוא מורה ומדריך בעל רגישות יוצאת דופן לתהליכי עומק ולדינמיקה קבוצתית.

סדנת ה-  voice dialogue שעברתי אצל אור היתה עוצמתית, מאירה ומפתחת.  אני ממליץ לכל אדם הנמצא בדרך של התפתחות עצמית, באיזה נתיב שלא יהיה, לחוות את עבודת ה- voice dialogue בהנחייתו של אור שחר, ככלי התפתחותי משמעותי ומאיר דרך."

טל שני

טל שני, השתתפה בקורס דמויות פנימיות, וויס דיאלוג, בגישת דרך העומק

"הקורס בנוי בצורה מעולה – יש בו טעימה מכל מה שצריך, גם כניסה לעומק של עבודת הדמויות. החומר מעניין, יש איזון טוב בין עבודה אישית לקבוצתית, יש מקום לכל אחד להיפגש עם התכנים באופן שמתאים לו.

האווירה והתחושה שיצרת בקבוצה נעימה ובטוחה וזו זכות לחוות את הבהירות של גבולות בריאים ושל צורת עבודה, המאפשרת החזקה וגם צלילה לעומק.

מגוון התכנים שעולים מפתיעים בעצמתם והדרך עצמה חכמה ומיוחדת, מלאת אפשרויות ויש בה חיות ומשחקיות יחד עם עומק וחמלה."

יעל כהן סקלי

יעל כהן סקלי, השתתפה בקורס דמויות פנימיות

"התוודעות לעולם הדמויות הפנימי, הייתה עבורי חוויה מרפאה ומאירת עיניים. דמויות שתמיד את קולן בתוכי שמעתי, קיבלו מקום וחיים ויכלו להתגלות ולספר לי על עצמן. כך הכרתי צדדים שונים בעצמי, קולות מנוגדים וצרכים מודחקים. בלאגן של קולות שכל אחד מנסה למשוך אותי לכיוון אחר ולנזוף על משהו, קיבל פתאום מקום."

יגאל ערןיגאל ערן, השתתף בסדנת דמויות פנימיות

"סדנת הדמויות הפנימיות של אור, חשפה בפני עולם פנימי חדש, מסתורי ומרתק. מודל הדמויות הפנימיות ממשיך לשרת אותי גם לאחר שהסדנה הסתיימה ואני מרגיש שהשימוש בו מסייע לי להתמודד עם מצבים רגשיים מורכבים בחיים ומסייע באופן ישיר להתפתחות ולהגשמה שלי. אור העביר את הסדנה במיומנות מעוררת הערצה, וסיפק למשתתפים כלים להתמודד עם מצבים ורגשות שונים שעלו במהלך הסדנה ויותר מכל, העניק לנו תחושה של ביטחון ותמיכה שנמשכים גם לאחר הסיום הפורמלי של הסדנה. מי שמסתורי הנפש קוראים לו לחקור ולהתנסות, ימצא בסדנה של אור הרבה יותר ממה שניתן לצפות. מומלץ!"

תמונה של בועז אור דמויותבועז אור, השתתף בסדנת דמויות פנימיות. תיאור החוויה שלו מהקורס

"אני פוסע ברחוב אל עבר הסטודיו, בראשי רוחשות מחשבות שונות ומשונות, דעתי מוסחת ושקועה בזה ובזאת, שם ופה. אני נכנס. דממה. אור נמצא, עם יכולותיו המיוחדות והשקטות, עם ענווה ויכולת אבחנה חדה ורכה. האטמוספרה בסדנה מתארגנת ועוטפת כמו בקסם, ואכן מתחילים להתרחש להם קסמים, קטנים כגדולים: גילויים פנימיים, התגלויות חיצוניות, אינטימיות שאיננה מפסיקה להפתיע. הדמויות, אותן איכויות עלומות השוכנות בתוכנו, מגיחות שוב ושוב, כל אחת עם תחושה ייחודית ועמוקה, בדרכה שלה, בזמן שלה. ואולי הדבר המשמעותי ביותר, הן אינן נשארות בין כותלי הקירות, הן ממשיכות להתהוות ולהתמצק בתוך תודעתי, שלב אחר שלב, מלוות ואפילו קוראות לי, לשוב אל הדרך. תודה על החוויה המאלפת,"

א, מאזור השרון, השתתפה בקורס דמויות פנימיות

"קורס הדמויות של אור היה מאוד משמעותי בעבורי, יותר מכל שיטה אחרת שהתנסיתי בה בעבר. הוא הפגיש אותי עם העולם הפנימי שלי ועזר לי להבין טוב יותר את עצמי את ומה שעומד מאחורי הרגשות וההתנהגות שלי. במהלך הקורס עברתי תהליך טרנספורמטיבי ומרפא."

מעוניינים להצטרף לקורס ו/או לשמוע פרטים נוספים? מלאו את הטופס