סדנת "בין העולמות" – ראשונה מסוגה

בכולנו טמונים אינסוף עולמות, כאלה שלא התקיימו במציאות, כאלה שאולי יתקיימו בעתיד ועוד עולמות רבים. חלק מהעולמות הללו הם דומיננטים יותר מהאחרים ומשפיעים על חיינו, הרבה יותר ממה שאפשר היה לצפות, ממבט ראשון.

כך למשל, אם נתייחס לתאונה מהעבר הרחוק, שכמעט והתרחשה – כאשר נעמיק בעבודת בין העולמות ב"דרך העומק", יתכן שנגלה שמשהו בתוכנו שנשאר שם והמשיך להתפתח משם, משהו ש"לוקח" מאיתנו משאבים רגשיים בהווה.

כלומר, אותה תאונה נשכחת, לדוגמא, שכמעט קרתה, עלולה או עשויה להמשיך ולחיות בנו באופן סמוי ופעיל ולהשפיע על חיינו הנוכחיים.

ישנם אינספור עולמות שחיים בתוכנו: טראומות שהתרחשו או כמעט התרחשו, חיים בריאים שלא התרחשו (למשל "מה היה קורה אם ההורים שלנו היו בריאים לחלוטין ונותנים לנו יחס אחר בילדות ולאורך החיים"), בחירות שעשינו לאורך החיים, ועוד, ועוד

עבודה עם העולמות המרכזיים שחיים בתוכנו, יכולה לא רק לחזק אותנו ולתמוך בנו בחיינו, אלא גם לעזור להם.

העבודה של בין העולמות, שהתפתחה ב"דרך העומק" לאורך השנים, מאפשרת לא רק "לשחרר" אותנו מהאנרגיות הכלואות של עולמות אלה, אלא גם לקבל את כל המתנות הנמצאות בהן ומחכות לבוא אלינו.

העבודה של בין העולמות, פותחת מרחבים חדשים להוויה, כאלה שיכולים ליצור ולאפשר תנועה בעומק, כזאת שמניעה דברים בהווה.

עד היום, העבודה של בין העולמות נלמדה בעיקר בקורסים השנתיים בדרך העומק. כיום, זאת הפעם הראשונה שהעבודה של בין העולמות מוצגת ונחוית באופן אישי בתהליך סדנאי.

הסדנה הראשונה של בין העולמות, יחד עם דמויות פנימיות, תתקיים ביום שלישי הקרוב, ה- 22.10 בשעה 17:00 במרכז תל אביב.

לקבלת פרטים והרשמה לסדנה: http://bit.ly/2MgVBrK