קורסים וסדנאות

Vintage colorful pebbles backgroundבדרך העומק מוצעים מספר סוגים של סדנאות חד פעמיות, קורסים קצרים בני 4-12 מפגשים. כמו כן ניתן ללמוד את הקורס המורחב בדרך העומק. בנוסף ניתן להירשם למסלול ההכשרה השלם (תוכנית 4 שנתית).

המעוניינים יכולים להירשם ולהגיע למפגשים אישים או זוגיים.  אם ברצונך לקבל מידע כללי נוסף ניתן להירשם לרשימת התפוצה של דרך העומק או להירשם בטופס ההרשמה למטה.

בנוסף לסדנאות החד פעמיות (ראו גם בהמשך), הקורסים הקרובים, המוצעים בדרך העומק הם:

  • מסעות בדרך העומק – הקורס המורחב בדרך העומק שנה א' (מחזור חמישי). יתקיים בימי שלישי,  יפתח ב- 5.11.2019.  בשעה 17:15. (29 מפגשים). ההשתתפות בקורס תלויה בריאיון קבלה ובהשתתפות בסדנה או במפגש אישי). שימו לב שבשביל להכיר את דרכה של דרך העומק, כדאי להשתתף במפגשי הסטאז' של סטודנטים משנים מתקדמות.
  • כדאי להכיר את קליניקת הסטאז' של תלמידי המסלול השלם בדרך העומק. זוהי הזדמנות מופלאה לקבל טיפולים איכותיים מאוד במחיר מוזל. ראו פרטים כאן.
  • קורס הכשרת מנחים ומטפלים בקונסטלציה משפחתית . נושא ההכשרה (מודולה):  טהטיפול בקליניקה – שילוב גישת הקונסטלציה המשפחתית בתהליך טיפולי דינמי  (המידע הטמון בקשר הטיפולי והדרך לריפוי (הלימודים יתקיימו בימי שישי, מתחילים ב 3.5.2019 בשעה 10:15.- לא חובה ידע משמעותי קודם
  • התוכנית ה 4 שנתית בדרך העומק – הקורס המורחב ב"דרך העומק מהווה גם את השנה הראשונה בתוכנית המלאה בדרך העומק, הנמשכת 4 שנים. התכנית ה- 4 שנתית, מכשירה את הלומדים המעוניינים בכך, להיות מטפלים ומנחים ב"דרך העומק" (ניתן להשתתף בתכנית, מבלי לקחת חלק בהכשרה כמטפלים וכמנחים).
  • קבלת תעודה כמטפל/ת וכמנחה בדרך העומק

להלן פרטים על חלק מהקורסים המוצעים:

מפגש קונסטלציה – קורס קונסטלציה משפחתית ומערכתית

בגישת הקונסטלציה, אנו מאפשרים לדינמיקה החבויה בין הדמויות השונות להתגלות ובתהליך עדין אנחנו מאפשרים לדמויות לחזור ולהיות בקשר בונה, בריא ומיטיב זו עם זו. הדבר גורם לריפוי עמוק בתוכנו ומאפשר לנו לחיות חיים מרווחים וטובים יותר עם עצמנו ועם הסובבים אותנו, זאת תוך כדי השגת מטרותינו וסילוק מחסומים המפריעים לנו בדרך להגשמתם. ראו פרטים על סדנת הקונסטלציה הקרובה.

קורס קונסטלציה משפחתית מתקיים לרוב במשך 7 מפגשים לרוב בין השעות 17:00-21:00 והוא מתקיים פעמים בשנה. לפרטים ניתן למלא את הטופס למטה או להירשם לרשימת התפוצה של דרך העומק ולציין את העניין שלכם בקורס. ראו חוויות של משתתפים מקורסים קודמים בקונסטלציה משפחתית.

ניתן לקרוא פרטים נוספים מאמרים ופרטים נוספים באתר על הקונסטלציה המשפחתית

מפגש קול ותנועה ומעגל ריפוי

כחלק מעבודת הדמויות הפנימיות, אנו עוסקים בקול ובתנועה, מדובר בעבודה עדינה ומרווחת (אין צורך בניסיון קודם). המפגש יתקיים באזור תל אביב. להרשמה למפגש התנסות קול ותנועה.

מפגש דמויות פנימיות ברוח הוויס דיאלוג – קורס וויס דיאלוג

סדנת מבוא ברוח הוויס דיאלוג, בה תתנסו באופן חוויתית בשיטה, תתקיים בתל אביב. הסדנה מתאימה לכל המתעניינים בעבודת הדמויות הפנימיות ו/או בוויס דיאלוג. ראו תאריכים והרשמה לסדנת וויס דיאלוג הקרובה. ראו פרטים על קורסים קודמים ברוח הוויס דיאלוג

מסעות בדרך העומק: הקורס המורחב בדרך העומק של עבודה עם דמויות פנימיות, קונסטלציה, מסעות בקולף פיתוח האני המודע/ת והסרת מחסומים 

הקורס המורחב  בדרך העומק לעבודה עם דמויות פנימיות הוא חלק מהמסלול ה 4 שנתי בדרך העומק. הקורס יתקיים בימי שלישי , בין השעות 17:00-21:30 במרכז תל אביב. הקורס יפתח ב 6 בנובמבר. מומלץ להשתתף באחת הסדנאות שנערכות בדרך העומק.  ניתן להירשם בטופס ההרשמה למטה.

הרשמה לקבלת פרטים במייל

חוויות מקורסים קודמים וסדנאות קודמות

יגאל ערןיגאל ערן, השתתף בסדנת דמויות פנימיות

"סדנת הדמויות הפנימיות של אור, חשפה בפני עולם פנימי חדש, מסתורי ומרתק. מודל הדמויות הפנימיות ממשיך לשרת אותי גם לאחר שהסדנה הסתיימה ואני מרגיש שהשימוש בו מסייע לי להתמודד עם מצבים רגשיים מורכבים בחיים ומסייע באופן ישיר להתפתחות ולהגשמה שלי. אור העביר את הסדנה במיומנות מעוררת הערצה, וסיפק למשתתפים כלים להתמודד עם מצבים ורגשות שונים שעלו במהלך הסדנה ויותר מכל, העניק לנו תחושה של ביטחון ותמיכה שנמשכים גם לאחר הסיום הפורמלי של הסדנה. מי שמסתורי הנפש קוראים לו לחקור ולהתנסות, ימצא בסדנה של אור הרבה יותר ממה שניתן לצפות. מומלץ!"

תמונה של בועז אור דמויותבועז אור, השתתף בסדנת דמויות פנימיות. תיאור החוויה שלו מהקורס

"אני פוסע ברחוב אל עבר הסטודיו, בראשי רוחשות מחשבות שונות ומשונות, דעתי מוסחת ושקועה בזה ובזאת, שם ופה. אני נכנס. דממה. אור נמצא, עם יכולותיו המיוחדות והשקטות, עם ענווה ויכולת אבחנה חדה ורכה. האטמוספרה בסדנה מתארגנת ועוטפת כמו בקסם, ואכן מתחילים להתרחש להם קסמים, קטנים כגדולים: גילויים פנימיים, התגלויות חיצוניות, אינטימיות שאיננה מפסיקה להפתיע. הדמויות, אותן איכויות עלומות השוכנות בתוכנו, מגיחות שוב ושוב, כל אחת עם תחושה ייחודית ועמוקה, בדרכה שלה, בזמן שלה. ואולי הדבר המשמעותי ביותר, הן אינן נשארות בין כותלי הקירות, הן ממשיכות להתהוות ולהתמצק בתוך תודעתי, שלב אחר שלב, מלוות ואפילו קוראות לי, לשוב אל הדרך. תודה על החוויה המאלפת,"

א, מאזור השרון, השתתפה בקורס דמויות פנימיות

"קורס הדמויות של אור היה מאוד משמעותי בעבורי, יותר מכל שיטה אחרת שהתנסיתי בה בעבר. הוא הפגיש אותי עם העולם הפנימי שלי ועזר לי להבין טוב יותר את עצמי את ומה שעומד מאחורי הרגשות וההתנהגות שלי. במהלך הקורס עברתי תהליך טרנספורמטיבי ומרפא."

יעל כהן סקלי

יעל כהן סקלי, השתתפה בקורס דמויות פנימיות

"התוודעות לעולם הדמויות הפנימי, הייתה עבורי חוויה מרפאה ומאירת עיניים. דמויות שתמיד את קולן בתוכי שמעתי, קיבלו מקום וחיים ויכלו להתגלות ולספר לי על עצמן. כך הכרתי צדדים שונים בעצמי, קולות מנוגדים וצרכים מודחקים. בלאגן של קולות שכל אחד מנסה למשוך אותי לכיוון אחר ולנזוף על משהו, קיבל פתאום מקום."

10367681_10152907878409450_6758427435633733552_n מלווינה בונפיס, השתתפה במפגש התנסות בעבודת דמויות פנימיות ברוח הוויס דיאלוג

"היה מצוין. אהבתי את התהליך כולו ואיך שאתה מעביר את זה, בסבלנות ובאהבה, היה מרגש לראות את מה שאנשים עוברים וחווים ובעיקר להבין את מה שזה עשה לי, תודה לך על ההזדמנות שנתת לי להוציא ולאוורר אותן."

עדי ינובעדי ינוב, ריפוי באמנות וסדנאות ציור, השתתפה במפגש התנסות בעבודת דמויות פנימיות ברוח הוויס דיאלוג

"השתתפתי בסדנת מבוא לקורס עבודה עם דמויות פנימיות בהנחיית אור שחר בעקבות הסקרנות שעורר בי הנושא. התנסיתי בעבודה אישית בהנחיית אור עם חלק מהדמויות הפנימיות שלי והרגשתי איך הדמויות שעלו משתנות תוך כדי העבודה ועוזרות לי לקבל ולעבוד עם אותם חלקים ו/או רגשות שיותר קשה לי להכיל בדרך כלל. נוכחתי במהלך ולאחר העבודה איזה כוח יש בעבודה הזו וכמה היא יכולה לעזור לי להשתמש בדמויות שבי כמשאבים. אני ממליצה בחום לכל מי שהתפתחות גוף-נפש חשובה עבורה/ו להכיר את אור ואת דרך העבודה העוצמתית שלו."

Ruthרות קוטצ'ניק השתתפה במפגש התנסות בעבודת דמויות פנימיות ברוח הוויס דיאלוג

"Thank you, Or, for an amazing experience.This work is a kind of epiphany.

As you can see, I'm, still, at a loss for words. I'm floating on a cloud!

Bravo to you!"

ליאת מתל אביב

"סדנה מעולה ,עם מנחה מעניין, קשוב ומנוסה ועם קבוצה עובדת. אני ממליצה בחום על הסדנאות והשיטה הייחודית של אור."

אסתר שטנגלאסתר שטנגל, אימון אישי וזוגי, השתתפה במפגש התנסות בעבודת דמויות פנימיות ברוח הוויס דיאלוג

"אור העביר את הסדנה בדרך מעניינת וחוויתית. נתן תשומת לב לקבוצה ולכל אחד באופן אישי. יצאתי עם הרבה תובנות לגבי עצמי ולגבי דרך התנהלותם של אחרים. ממליצה בחום."

והרשימה עוד ארוכה….