טל שני – מטפלת ומנחה בדרך העומק

 

לימודים

🔹 מטפלת מוסמכת בדרך העומק
🔹 תרפיסטית בתנועה ובמחול MA
🔹 מנחת קבוצות בתנועה אותנטית
🔹 מטפלת בכירה בזן שיאצו 
🔹 לימודי תואר שני במחול, תנועה וקומפוזיציה 

וגם BA בפסיכולוגיה, השתלמויות מעמיקות בתנועה וקול, התמקדות (Focusing), Somatic Experiencing, קשיבות (מיינדפולנס), צ'י קונג. 

קצת עלי

כשפגשתי לראשונה את העבודה עם דמויות פנימיות, התעוררה בי סקרנות גדולה. הרעיון חיבר אותי באופן אינטואיטיבי ומיידי להרגשה של חירות ומרחב פנימי, וככל שהמשכתי לקרוא, הרגשתי שמצאתי מהות שחיפשתי הרבה זמן – פתח להכיר את העולם הפנימי שלי, ולאפשר לחלקים השונים בתוכי להתבטא. 

לאורך השנים בדרך העומק, התוודעתי לאופני העבודה המגוונים – בינהם עבודה בהשראת קונסטלציה משפחתית, עבודת ייצוגים, קול ותנועה, ועבודה בין העולמות –  והעמקתי את ההיכרות איתם. 

עבורי זוהי דרך מלאת חיים, אפקטיבית, ומעמיקה למפגש משמעותי עם תכנים רגשיים. הרגשתי בבירור את התנועה המרפאת והשינוי שנוצרו בהדרגה בחיי, בהתמודדות עם קשיים שנתקלתי בהם סביב קבלת החלטות, מאבקים פנימיים, מערכות יחסים, ותחושות תקיעות בתחומים שונים. 

כשהדמויות והסוגיות השונות מקבלות מקום, חוזרות לחיים ומוצאות לעצמן אפיקי ביטוי, אני מרגישה חופשיה יותר ויותר ללכת בשבילי חיי, והאנרגיה שהיתה אגורה סביב קונפליקטים לא מודעים משתחררת וזורמת אל אפיקים של בנייה והתפתחות בחיים עצמם. 

ככל שהתרגול מעמיק ומצטבר, משתלבת דרך העומק באופן טבעי ומרגש בתוך עבודתי כמטפלת רגשית (תרפיסטית בתנועה ומטפלת שיאצו). הרצון ללוות ולהנחות אנשים בהשראת דרך העומק ממשיך לנבוע ולהתרחב, ואני שמחה לחקור ולעבוד עם השילוב החי והמתהווה בין דרך העומק, לבין העבודה עם הגוף. 

מאמרים ומדריכים של טל שני

🔷 קסדת המתח וקוסמת הריקוד – דמויות פנימיות בדרך העומק

🔷 סיום תהליך הסטאז' בדרך העומק – יפורסם בהמשך
🔷 מפגש מרפא עם דמויות קשות ולא רצויות בדרך העומק
🔷 עבודת ייצוגים בדרך העומק – יפורסם בהמשך
🔷 מה המיוחד בעבודה הפנימית של דרך העומק – יפורסם בהמשך

🔷 על הקשבה רגשית גופנית בזום בדרך העומק
🔷 סיום הקורס התהליכי בדרך העומק
🔷 על עבודת בין העולמות

יצירת קשר עם טל שני

טלפון: 0545-454580 (עדיף ווטסאפ)

פייסבוק אישי: https://www.facebook.com/tal.shanny.5

פייסבוק: ttps://www.facebook.com/TalShannyMovementTouchTherapy