שיטות וטכניקות

לדרך העומק שאותה אני מלמד ובאמצעותה אני מטפל, יש השפעות מיטיבות על המצב הבריאותי, הרווחה הנפשית והביטוי העצמי של התלמידים ושל המטופלים. כמו כן, לעבודה זו יש השפעה חיובית ביותר גם על הרבדים העדינים שבתוכנו, אלה המתקשים לבוא לידי ביטוי במילים.

את העבודה עם הזרימה והדמויות הפנימיות התחלתי לגלות ולפתח לפני למעלה מ 20 שנה. דרכי העבודה הראשונות בהם עבדתי עם עצמי ואשר באמצעותם גיליתי את דרך העבודה, היו: עבודה תנועתית,עבודה גופנית ועבודה קולית. בהמשך, הופיעו דרכי עבודה נוספות של כתיבה ספונטנית, עבודה באמצעות דיבור  ופרפורמנס.

כיום, השיטה התפתחה והיא כוללת טכניקות וגישות שונות העוזרות להבין ולממש את העבודה בשיטה. באמצעות גישות וטכניקות אלו אני מטפל, מלמד ועובד עם עצמי, הן בטיפולים פרטיים והן בסדנאות.

בהיבט אחד, ניתן לראות את השיטות והטכניקות הללו כעומדות בפני עצמן (ניתן להגיע לקורסים השונים כדי להתנסות וללמוד אותן). בנוסף, ניתן לראות בשיטות אלו דרכי עבודה העוזרות לי ללמד את שיטת הדמויות הפנימיות, כמעין "צינורות" שבעזרתם אני מטפל, מלמד  ומממש את דרך העבודה הזו.

הטכניקות המרכזיות בהן אני  משתמש בדרך העומק הן:

ניתן לקרוא את אוסף השיטות שבעזרתם אני מלמד את דרך העומק  (ניתן להקליק על כל שיטה ואז לקרוא מאמרים ומדריכים ספציפים לכל שיטה

ישנם מדריכים ומאמרים נוספים ששיכים לדרך העומק ואינם מקוטלגים בשום שיטה ספציפית

פרטים נוספים והרשמה לרשימת התפוצה